на стартовувідправити повідомленнякарта сайтудодати у вибране  
  jabber ігровий сервер ftp-сервер наш форум електронна пошта  
телебачення 
наші технології
канали
тарифні плани
додаткові послуги

швидкий перехід 
головна
перевірити стан рахунку
тарифи на доступ до інтернету
тарифи на пакети кабельного ТБ
замовити послугу
процедура підключення

погода 
Погода в Україні
 наші технології телебачення

ТзОВ "Сигма" провадить господарську діяльність з технічного обслуговування мереж теле-, радіо- і проводового мовлення відповідно до ліцензійних умов.

Кабельна мережа ТзОВ "Сигма" є власністю компанії. Всі відносини між юридичними і фізичними особами базуються на договорах на підключення і абонентське обслуговування.

На початку 2006 року компанія приступила до реалізації широкомасштабного проекту передачі даних і послуг доступу до глобальної мережі Інтернет по своїх мережах. Сьогодні даний проект вже охоплює всіх абонентів мережі кабельного телебачення ТзОВ "Сигма". Окрім цього ми створили умови для того, щоб кабельним Інтернетом вже могли користуватися навіть ті, хто не підключений до мережі ТзОВ "Сигма". До речі, ця технологія дозволяє надавати ще ряд додаткових послуг, над впровадженням яких ми вже працюємо.

В арсеналі компанії коаксіальні, оптиковолоконні мультисервісні інформаційні мережі і канали передачі даних. Впроваджується сучасна інфраструктура передачі даних з використанням сучасного обладнання провідних світових фірм.

Вихід на новий рівень послуг і їх якості ознаменований будівництвом власних міських оптичних каналів і тісної інтеграції з провідними телекомунікаційними компаніями України. ТзОВ "Сигма" динамічно розвивається і ми будемо раді бачити у своїх рядах професіоналів, які готові реалізувати наші плани і добиватися з нами ще більших результатів.

 
  головна | телебачення | інтернет | карта сайту | лист вебмайстру

нагору
copyright © ТзОВ "Сигма"
дизайн juz | програмування admin

офіс: вул.Івана Мазепи, 28
тел. 24-2-24