на стартовувідправити
             повідомленнякарта сайтудодати у вибране  
  jabber ігровий сервер ftp-сервер наш
                 форум електронна пошта  
інтернет 
тарифні плани
наші технології
сервіси

 

швидкий перехід 
головна
перевірити стан свого рахунку
способи оплати
зворотній зв'язокпогода 


 наші технології

Надання інтернет-послуг нашою компанією базується на використанні різноманітних технологій доступу до мережі інтернет:
- EuroDocsis 2.0, 3.x - доступ до мережі з використанням абонентсьих кабельних модемів типу  Motorola SB5ххх, Thomson, Arris, Cisco.

Що являє собою кабельний модем Motorola Surfboard?

Аналогічно телефонному модему, який посилає і приймає сигнали по телефонній мережі до комп'ютера, кабельний модем Surfboard посилає і приймає сигнали по мережі кабельного телебачення. Важливою різницею між цими двома типами є їх пропускна здібність. Так як телефонні мережі призначені для передачі тільки голосових сигналів, пропускна здатність частотного діапазону достатньо обмежена. Мережа кабельного телебачення призначена для передачі повного відео-зображення і має більшу пропускну здібність. Дана перевага дозволяє передавати більший об'єм інформації за секунду. Мережі кабельного телебачення, які використовують модеми даної модифікації, дозволяють надавати такі послуги, як Інтернет і мультимедійні послуги при дуже високій швидкості.

Як працює кабельний модем Motorola Surfboard?

Для передачі даних (Інтернет і мультимедійні послуги) використовується стандартний канал кабельного телебачення. Комп'ютер, обладнаний кабельним модемом Surfboard, приєднаний до мережі кабельного телебачення так само як телевізор. Після приєднання кабельний модем визначає канал, по якому можуть передаватися дані і підключається до CMTS (центру кабельних модемів), встановленого в оператора KTБ, що має підключення до Internet, отримує IP адресу і дозволяє користувачу здійснити доступ в Інтернет чи до інших сервісів, які пропонує оператор. Кабельний модем приймає цифровий потік інформації, яка передається по мережі кабельного телебачення і направляє його на комп'ютер через інтерфейс USB чи стандартний інтерфейс 10/100 Mbit Ethernet.

Чим відрізняється модем Motorola Surfboard від іншіх кабельних модемів?

Motorola є лідером по випуску продукції для Інтернет-індустрії. З моменту її створення вже більше 1 мільйону будинків мають підключення до глобальної мережі з використанням модемів Motorola.

Які переваги мають кабельні модеми типу Surfboard стандарту Docsis 2.0?

Найбільша перевага - високошвидкісний доступ до Інтернет. Швидкість передачі даних сягає 50 Мбіт/с.
Кабельні модеми 2.0 стандарту мають середню швидкість 3 - 50 Мб/с, що залежить від рівня сервісу, який забезпечує провайдер і обмеженнями Інтернет-послуг.
Кабельні модеми 3.х стандарту мають середню швидкість 1-10  Гбіт/сек.

- Ethernet - технологія доступу до мережі з використанням звичайної "витої пари". Послуги за даною технологією можуть надаватись на швидкості до 1 Гбіт/сек.
- Fiber optic, xPON - технологія доступу до мережі з використанням оптоволоконних ліній зв"язку на швидкості до 1 Гбіт/сек.

 В залежності від типу сервісу, бажання та можливостей клієнта наша компанія може забезпечити високоякісне підключення до мережі, що служитиме довгі роки та надаватиме клієнту якісні послуги.
 Ми зацікавлені у наданні клієнтам високоякісних та технологічних послуг.

 

 
  головна | телебачення | інтернет | карта сайту | лист вебмайстру

нагору
© 2005-2020 ТзОВ"Сигма"
дизайн Ron@N  | програмування admin

офіс: вул.Івана Мазепи, 28
тел. 24-2-24